Головна » 2016 » Жовтень » 13 » Роби добро, допомагай ближньому
10:12
Роби добро, допомагай ближньому

Педагогічний колектив ДНЗ№15«Джерельце» (завідувач Л.В.Беспала). прагне відродити у наймолодшого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми зможемо виховати справжніх людей з чистою душею і добрим серцем. 
Співпереживання і щиросердечність, чуйність, уміння розділити чужий біль, підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді – ще з давніх часів були притаманні нашому українському народу, нашій багатій землі. Доброта і милосердя – два крила, на яких тримається людство.
11жовтня 2016 року, напередодні Дня Козацтва, у нашому дитячому садку відбулася благодійна ярмарка у підтримку воїнів АТО. Батьки наших вихованців з відповідальністю віднеслися до її проведення – приготували різноманітні смаколики та домашню випічку. Чого тільки не було на столах: пироги, кекси, різномаїття печива, рогаликів, бісквітів та булочок… Дошкільнята із задоволенням обирали найулюбленіші солодощі. 
Зі словами найщирішої вдячності ми хочемо звернутися до батьків, які прийняли участь у цій акції. Нехай ніколи не міліє ріка Вашої доброти, а зерна любові та добра, посіяні у душі дітей, проростуть рясним врожаєм.

Переглядів: 293 | Додав: dgerelce