Головна » 2015 » Січень » 8 » Різдво́ Христо́ве
Різдво́ Христо́ве

Різдво́ Христо́ве — велике християнське свято, згідно вірувань християн це день народження Ісуса Христа, Спасителя світу.   Різдво належить до найбільших свят в історії людства, свято на честь того, що сам Бог, Творець неба і землі, Всемогутній, втілився, став людиною, щоб спасти людей усього світу, допомогти їм побачити правильний шлях у житті.

От, діти та вихователі дошкільного відвідали костел, де відображене ціле дійство народження Ісуса Христа.

Діти із задоволенням слухали розповідь вихователів про свято Різдва Христо́вого, розглядали вертеп, годували кролика.

У кожне дитяче серденько залетіла іскорка добра, милосердя та любові до рідних, близьких, до тих хто потребує підтримки та допомоги.