Головна » 2019 » Січень » 17 » Різдвяний вертеп
Різдвяний вертеп

Не секрет, що однією з найулюбленіших традицій на різдвяні свята у дітей – є співання колядок та щедрівок, за які можна отримати щедрі гостинці від доброго господаря. Колядували й в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала). Педагоги та дошкільнята, одягнувши тематичне (народне) вбрання, ходили по групах та кабінетах з щирими словами-побажання, з дзвінкими різдвяними піснями, колядками та щедрівками. У закладі вирував неймовірний святковий настрій. Діти з задоволенням знайомилися із народними зимовими обрядами водіння Кози, колядування і щедрування, та дуже гарно вжилися у роль колядників.
Не забуваймо народних традицій та звичаїв. Водіть Козу, колядуйте, щедруйте, маланкуйте, адже від цього всі ми стаємо радіснішими та трішечки добрішими.