Головна » 2016 » Грудень » 17 » Резиденція Святого Миколая

І торбину, повну сміху,

І здоров’я для родини,

Красну долю для Вкраїни!

Немає на нашій землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми проблемами, проханнями, бо знаємо, що він може подати нам руку допомоги. Кожна дитина з нетерпінням чекає цього дня, бо Микола Чудотворець піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу.

Незабутньою для дітей ДНЗ №15 груп вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М.Монтессорі (завідувач Л.В.Беспала) стала зустріч із справжнім Святим Миколаєм. Діти передали йому листи, у яких описали, що гарного і доброго вони зробили за рік, висловили свої побажання, розповіли йому вірші. Разом з Миколаєм із піснею новорічною водили хороводи.

Привітний дідусь із добрими очима і щедрим серцем пообіцяв дітям здійснити їх мрії, обдарувавши солодкими гостинцями.