Головна » 2012 » Травень » 30 » "Прощавай наш дитсадок!"
13:22
"Прощавай наш дитсадок!"
   Ось і підійшов до закінчення навчальний рік.  З 20 по 25 травня в нашому  дошкільному закладі пройшли урочисті ранки для дітей, які назавжди покидають дитячий садок, щоб зробити перший крок у доросле життя. До випускного свята готувалися особливо ретельно як педагоги, так і випускники разом з своїми батьками. Заздалегідь підбиралися сценарії свята, розучувалися вірші та пісні, готувалися випускні плаття та костюми. Урочисте свято проходило в святково прибраній музичній залі. Маленьким випускникам, а їх у нас в цьому році 60, педагоги давали останні настанови на майбутнє. З вдячністю та любов'ю до своїх вихователів діти розказували вірші, співали пісні, виконували танці та розігрували сценки. Разом з батьками приймали участь в різноманітних тематичних конкурсах. Багато теплих слів прозвучало в адресу вихователів та персоналу закладу від батьків. 
   Майбутнім школярикам завідувачка Сухова Марія Миколаївна  вручила дипломи випускників  дошкільного навчального закладу № 15 "Джерельце", фотоальбоми на згадку та грамоти за досягнення в навчанні і побажала малечі міцного здоров'я, щастя, добра, радості та успіхів у шкільному житті.  
Яскраво, весело і незабутньо проводжав своїх вихованців колектив дошкільного закладу у вирій життя. Тож у добру путь школярики! 
Переглядів: 534 | Додав: dgerelce