Головна » 2019 » Липень » 18 » Подорож до світу книг
Подорож до світу книг

Книга – це один із головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. І хоча сучасних дітей все більше поглинає Інтернет та ґаджети, ми дорослі повинні ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, бережне ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок.
З цією метою, 18 липня вихованці ЗДО №15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) завітали в чарівну оселю книги. Дошкільнята дізналися про роботу бібліотекарів і про те, як створюються книжки, що в бібліотеці є книги на будь-який смак: вірші та казки, альбоми з картинками та журнали, книги про тварин та про пригоди, дуже корисні – словники та довідники, найкорисніші книги – енциклопедії, а по завершені екскурсії також діти мали змогу переглянути веселий та пізнавальний мультик.
Подорож до світу книг не залишила дітей байдужими, кожен побажав стати активним читачем та обов’язково прийти на гостинну ще не один раз.