Головна » 2019 » Червень » 14 » Подарунок для тата
Подарунок для тата

Скільки слів написано для мам, але не треба забувати що є ще й тато. Тримаючись за тверду татову руку дитина робить свої перші кроки в життя. Як дерево без догляду садівника росте диким чагарником, так і дитина без батьківських настанов, без твердої батьківської руки росте обділеною. І сьогодні в наших любих татусів свято – День батька.
Скільки ж всього цікавого було організовано для них в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала). Творчий hand-made «Подарунок для тата», емоційна фотосушка «Мій любий тато», арт-студія «Мій тато – найкращий у світі!», ну і, звичайно ж, яскрава та весела музично-спортивна розвага за участі батьків «Хто зверху?». Ще татусі проводили ранкову зарядку для діток та займались трудовою діяльністю.
Сьогодні все для них, для мудрих, мужніх, добрих татусів. Цей день надовго запам’ятається і діткам і татусям.
Адміністрація закладу щиро дякує всім батькам, які розділили з нами це свято та бажає здоров’я, наснаги, та світлої радості щодня. Нехай батькові справи та слова будуть святим законом для кожної родини!