Головна » 2014 » Листопад » 12 » По пам’ятним місцям рідного міста
По пам’ятним місцям рідного міста

10 листопада 2014 року  дошкільнята і вихователі закладу здійснили  захоплюючу екскурсію по рідному місту, що є центром Поділля, історія якого нараховує більше 700 років. За кількістю історичних пам’яток Кам’янець-Подільський займає третє місце в Україні, після Львова і Києва. В ньому гармонійно поєднуються  національні та культурні традиції багатьох  народів ( євреїв, поляків, українців, росіян, литовців, вірменів та інш).

Під час екскурсії діти знайомилися з пам'ятками  архітектури та історії. Мандрували історичними мостами: Новопланівським (XIX століття), Замковим  (XIV століття) і Старим мостом (XIX століття,) розглядаючи та любуючись природою, краєвидами, каньоном річки Смотрич.

Малята побували в середньовічному замку (16-18 ст.) з його оборонними спорудами та бійницями, що захищав місто від турецьких загарбників. Відвідали каземат в заточенні якого перебував народний герой Устим Кармалюк. Заглянули в Міську Ратушу - осередок середньовічної влади Кам’янця,  Францисканський костел, католицький собор Петра і Павла турецьким мінаретом із золотою фігуркою Діви Марії на чолі, кам’яною Лаурою та унікальним органом, любувалися старовинними фресками, пам’ятниками.

Мандруючи історією рідного міста маленьких українців сповнювала гордість, за те що вони є нащадками великого минулого, яке спонукає любити архітектуру, поважити її творців та історію рідної країни.

Повернувшись до садочка, переповнені позитивними емоціями, радістю від побаченого,

незабутніми враженнями, діти ділились ними із друзями та батьками.