Головна » 2016 » Листопад » 24 » Перлина на камені - мій рідний край
Перлина на камені - мій рідний край

Видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський зазначав: «Любов до Батьківщини починається із захоплення красою того, що бачить перед собою дитина, чим вона милується, у що вкладає частку своєї душі. Захоплення красою землі, де жили діди і прадіди, де нам судилось прожити життя, повторити себе в дітях, постаріти і піти в землю, яка народила нас, – це найважливіше емоційне джерело любові до Батьківщини».

Без знання своїх коренів, традицій народу, міста, країни не можна виховати повноцінної людини, що любить своїх батьків, свій дім, місто, з повагою ставиться до інших народів. Тому, робота по ознайомленню дошкільників з малою батьківщиною дуже важлива в плані того, що вона несе пізнавальну і духовно-моральну функцію.

З метою формування у дітей любові до рідного краю та міста у ДНЗ №15 (завідувач Л.Беспала) 21.11.2016 р. була організована виставка малюнків «Перлина на камені – мій рідний край!». Кожен з учасників конкурсу продемонстрував свій талант, творчі здібності.

Юні художники разом з мамами і татами за допомогою фарби, олівця, фломастера тощо намагались розповісти про свій край, своє рідне місто, відобразивши в роботах минуле, сучасне та майбутнє Кам’янця-Подільського, найулюбленіші куточки, його історичні, архітектурні чи природні пам’ятки.

Адже тільки при тісній співпраці сім'ї і ДНЗ можна розкрити знання про своє коріння, традиції міста, в якому проживаєш. Ознайомити дошкільників з малою батьківщиною, що несе пізнавальну і духовно-моральну функцію.