Головна » 2020 » Грудень » 3 » Педагогічна рада
17:31
Педагогічна рада
З метою збагачення рівня професійної компетентності фахівців щодо формування сенсорно-пізнавального та логіко-математичного розвитку у дошкільнят, створення атмосфери взаємодії та взаєморозуміння, відповідно до річного плану, в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) відбулася педагогічна рада на тему: «Розвиток інтелектуальних здібностей дошкільників через формування математичної компетентності за допомогою інтеграції в різні сфери життєдіяльності».
Педагоги мали можливість поділитися досвідом роботи щодо формування у дітей логіко-математичних знань, умінь та навичок, використання інноваційних технологій, зокрема: паличок Кюїзенера, блоків Дьєнеша, головоломки танграм, Лего-конструктора, а також сучасного дидактичного матеріалу: геоборд, ігри з помпонами за методикою М.Монтессорі, розібрана картина, гра «Геометрік» та багато іншого.
Постійний пошук педагогами інноваційних та творчих рішень у вихованні і навчанні дошкільників, дозволяє виростити розумні, самодостатні, креативні та творчі особистості, здатні до відкриттів та підкорення вершин.
Переглядів: 14 | Додав: dgerelce