Головна » 2014 » Листопад » 27 » Педагоги-початківці здобувають досвід
Педагоги-початківці здобувають досвід

Як допомогти молодим спеціалістам зорієнтуватися в складних буднях навчально-виховного процесу в групах ДНЗ? З метою пошуку відповідей на це питання було організовано засідання Клубу педагогів-початківців "Паросток", яку очолює вихователь Слива Оксана Іванівна.

Клуб  педагога - початківця - це скарбниця  знань, це місце де можна знайти відповіді на запитання, поділитися власними  надбаннями,поспілкуватись у колі колег-однодумців.

У цьому навчальному році вже відбулася перша зустріч учасників Клубу, на якій розглянуто тему "Сучасні пріоритети фізичного розвитку дітей" та ряд проблемних питань: організація фізкультурно-оздоровчої роботи ДНЗ; збереження фізичного та психологічного здоров'я під час організації діяльності дітей.

На засіданні ознайомилися із планом роботи клубу "Паросток" на 2014-2015 н.р. та метою його діяльності.

Надають молодим педагогам консультації і спеціалісти.

Психологом Валентьєою Ю.В. було проведено хвилини релаксації та психодинамічної медитації,  як приклад, що можна застосовувати у роботі з дошкільнятами.

Інструктор з фізичного виховання Лук'янова А.І. ознайомила слухачів Клубу з формами організації фізкультурно-оздоровчої роботи в ДНЗ.

Школу відвідують вихователі різних груп ДНЗ №15  Л.І Тюх, Т.О. Софіяк, І.І.Ніколаєва, М.В.  Киричинська, М.А.  Кравцова та інші. Педагогів - початківців набуті знання піднімуть ще на одну професійну сходинку вище.