Головна » 2019 » Листопад » 21 » Партнерство та співпраця
Партнерство та співпраця

Сьогодні, 21 листопада 2019 року в закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» завідувач (Л. Беспала) відбувся педагогічний марафон «Партнерство та співпраця як невід’ємна складова у діяльності інституції на шляху досягнення спільних цілей».
З метою партнерства та обміну досвідом до закладу завітали педагоги Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 1 «Школа-дитячий садок». Керівники закладів Беспала Л.В. та Романів О.М. підписали угоду про співпрацю щодо забезпечення розвитку, виховання дітей дошкільного віку. У діловій та дружній атмосфері педагоги поділились своїм досвідом та напрацюваннями з впровадження інноваційних технологій та програм в освітній процес. Учасники педагогічного марафону познайомились з закладом під час екскурсії, переглянули заняття «Стихії природи» (педагогічна система М. Монтессорі), «Туристична подорож до лісу» («Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку»), «Джерельце підкорює Карпати» («Впевнений старт»), музичну розвагу «Осіннє рандеву» та методичний вояж «Взаємодія педагогічної команди – рецепти успішного майбутнього».
Сподіваємось, наш педагогічний марафон виявився для колег цікавим, пізнавальним, корисним і вони обов’язково візьмуть собі на замітку побачене та почуте під час цієї зустрічі. Адже, співпраця педагогічних колективів можлива за умови взаєморозуміння, взаємоповаги та рівноправного партнерства.