Головна » 2012 » Лютий » 25 » Основи безпеки життєдіяльності
Основи безпеки життєдіяльності
    З 20 лютого по 23 лютого 2012 року в дошкільному закладі пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

В закладі створено оргкомітет, головою якого призначено вихователя-методиста Волинчук А. Б., розроблено план-заходів Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності дошкільного навчального закладу, опрацьовано та вивчено нормативні документи по ОБЖД.

Вихователям надавалася необхідна практична та методична допомога щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Проведено консультацію «Безпека життя дітей, запобігання дитячому травматизмові, охорона прав дитинства»; практичне заняття «Надання першої медичної допомоги при нещасних випадках»

Організовано та проведено круглий стіл «Тиждень безпеки в дошкільному закладі».

Старшою медичною сестрою проведено консультації: «Загартування дітей в осінній період», «Ступінь фізичного навантаження на дітей після хвороби».

Розроблено систему заходів для дітей присвячених основам безпеки життєдіяльності: інсценізація казки «Кицьчин дім» (І молодша група), перегляд фільму «Безпечна гра»  (ІІ молодша група), сюжетно-рольова гра «Сім’я» (обігравання ситуації «Я вдома один») (середні групи), заняття «Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди», «Небезпечні ігри та іграшки» (старші групи).

Проведено конкурс малюнків на тему: «Безпека життєдіяльності очима дітей». Організовано та проведено День здоров’я «Як зима з весною зустрічається». Поповнено плакатами інформаційний стенд «Увага діти!».

Педагогічним колективом закладу поповнено папку в методичному кабінеті конспектами занять, різних заходів (згідно з планом) до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Доведено спільне звернення міністерств до батьків через сайт дошкільного закладу, в батьківських куточках висвітлено інформацію про безпеку життєдіяльності дітей, розповсюджено пам’ятки МНС України.

Переглядів: 2042 | Додав: dgerelce