Головна » 2018 » Листопад » 14 » Основи безпечної поведінки на дорозі
Основи безпечної поведінки на дорозі

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища.
В рамках Тижня безпеки дитини з метою формування уявлень про елементарні основи безпечної поведінки на дорозі в ДНЗ № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) у групі «А» вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М. Монтессорі було проведено різні форми роботи. Зокрема, заняття «Сигнали світлофора допомагають людям перейти дорогу», рухливу гри «Будь обережним», дидактичну гру «Світлофор», сюжетно - рольову гру «Сім’я», «Ми маленькі пішоходи». Вихователі навчали дітей бути відповідальними за своє життя, наводили приклади до чого можуть призвести пустощі на дорозі.