Головна » 2019 » Жовтень » 31 » Осінній колорит
22:46
Осінній колорит

Осінь фарби готувала,
У відерця наливала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!

Жодна пора року не дарує нам стільки краси, такого буйства фарб як осінь. Осінь – це ще і пора врожаю. Саме в цю пору року дозріває безліч різних овочів і фруктів, які як найкраще характеризують цю пору.
У закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) відбулась виставка поробок із природного матеріалу «Осінній колорит», виготовлених руками батьків та вихованців закладу. Від численних поробок просто розбігалися очі. Тут і фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо. І все це виготовлено з великою любов’ю, неабияким інтересом та фантазією. Виставка перетворилася на галерею творчості, креативності та мистецький арсенал вигадки.
З ранку до вечора діти разом з батьками мали змогу любуватися власними витворами, розглядати інші поробки та фотографуватися.
Адміністрація закладу дякує усім небайдужим родинам за їхню пророблену роботу, радість і гарний настрій та естетичне задоволення! Бажаємо всім подальших творчих успіхів!

Переглядів: 87 | Додав: dgerelce