Головна » 2011 » Грудень » 30 » Новорічні ранки !
Новорічні ранки !

Новий Рік – найулюбленіше свято  дорослих та малечі. До нього усі готуються заздалегідь, розучують вірші, пісні, сценки, таночки . Разом з дітьми батьки готували  карнавальні костюми, іграшки, подарунки. Протягом тижня (26.12-29.12) новорічні ранки святкували вихованці нашого закладу. Вихователями, музичними керівниками були підібрані цікаві сценарії для кожної вікової групи: «Ось ялиночка прийшла», «Зимонька-зима», «Зустрічаємо Зимоньку», «Новорічна казка», «В крижаному замку», « Зимовий калейдоскоп», «Новорічна пригода в казковому лісі», «Новий Рік на порозі», « Ялинка – веселинка», «Новорічна пригода».

Малюків радо зустрічали  святково одягнена ялинка на території закладу, подарунок міської влади; прикрашені гірляндами та дощиком групи, казково прибрана музична зала з  Дідом Морозом і Снігуронькою, Сніговиком,  Сніговою Королевою, Лисичкою, Білочкою, Вовчиком-братиком, Бабою Ягою, Ведмедем та іншими казковими персонажами. Були розіграні сценки за участю педагогів, дітей та батьків, одягнених в карнавальні костюми. Усі веселилися, танцювали, співали, розказували вірші, брали участь в різноманітних конкурсах,  водили хороводи навколо святково прибраної Новорічної Ялинки. Від святкування діти отримали позитивні емоції,  піднесений настрій та новорічні подарунки від  Діда Мороза. Тож нехай святкова дорога, яку стелять новорічні свята буде щедрою, благодатною і щасливою для кожної дитини.( світлини в фотоальбомі)