Головна » 2020 » Грудень » 31 » Новий рік – свято чудес!
10:38
Новий рік – свято чудес!

Феєрія Нового року, святість Різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щохвилини. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Відбулись новорічні заходи в нашому ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала). І хоч цього року COVID-19 вніс свої корективи у святкування, та все ж колектив закладу з особливим настроєм підійшов до підготовки і проведення Новорічних свят: естетично оформлені всі групові кімнати, цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження.

Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці свята принесуть у вашу оселю радість і любов, віру і надію, щастя і здоров’я, а 2021 рік стане для всіх нас роком добрих змін, роком миру і злагоди, достатку та добрих справ. Хай Новий рік буде щедрим на здійснені мрії, додасть здоров’я і сил, творчого завзяття і наснаги!

Прикріплення: Картинка 1 · Картинка 2
Переглядів: 12 | Додав: dgerelce