Головна » 2019 » Грудень » 30 » Новий рік – один з найяскравіших та найтепліших спогадів дитинства.
Новий рік – один з найяскравіших та найтепліших спогадів дитинства.

Напередодні новорічних свят усі знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання. Новий рік – один з найяскравіших та найтепліших спогадів дитинства. Діти та дорослі нетерпляче очікують на це свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
Відбулись Новорічні свята і в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала). Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас, до дійств, які відбуваються безпосередньо на святкових ранках. Цікаві сценарії, музичний супровід, яскраві герої, солодкі подарунки створили незабутню атмосферу та залишили чудові враження дітям, батькам, та усім дорослим.
Адміністрація закладу вітає усіх з прийдешніми святами. Нехай цей рік принесе багато щастя, удачі, посмішок, тепла і світла. Щоб був сповнений яскравими фарбами, приємними враженнями і радісними подіями.