Головна » 2019 » Січень » 18 » «Нова українська школа – простір освітніх можливостей»
«Нова українська школа – простір освітніх можливостей»

Тісна співпраця навчальних закладів – запорука успішного впровадження Нової української школи. Послідовне здобуття освіти можливе за дотримання принципів перспективності й наступності між суміжними ланками освіти, зокрема між дошкільною та початковою. Педагоги закладу дошкільної освіти № 15 (завідувач Л.Беспала) відвідали круглий стіл на тему: «Нова українська школа – простір освітніх можливостей», який відбувся на базі ЗОШ № 7. Під час круглого стола були представлені дві освітні програми: «Нова українська школа» та «На крилах успіху». Вчителі школи презентували порівняльну характеристику двох освітніх програм, а також надали рекомендації щодо підготовки дошкільнят до освітнього процесу.