Головна » 2016 » Грудень » 19 » Небeсна майстерня Святого Миколая
Небeсна майстерня Святого Миколая

Морозна нічка візерунки

На вікнах старанно пряде.

Йде Миколай, несе дарунки

І в кожну хату він зайде.

Діти дуже люблять зимові свята! Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівництва, радості і веселощів, а потім знайти під ялинкою довгоочікуваний подарунок. Відкриває новорічні свята – День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

19 грудня в дошкільному навчальному закладі №15 «джерельце» (завідувач Л.Беспала) пройшло свято до дня Святого Миколая «Небесна майстерня». Діти із задоволенням дізнались цікаву історія про янголят (помічників Святого Миколая), які читають їхні листи із побажаннями та виконують їх – готують випічку, цукерки, солодощі та іграшки. А також зустрілися із самим Святим Миколаєм, який, звичайно, жодної різки дітлахам не залишив, а лише солодощі, іграшки та теплі слова.

Малюки повернулися до групіз піднесеним настроєм та бажанням бути чемними цілий рік!