Головна » 2016 » Вересень » 1 » Наш веселий дитсадок зустрічає діточок
Наш веселий дитсадок зустрічає діточок

Хай лунають голосочки,
Щоб для всіх дітей в садочку
Був щасливий кожен день.
Щоб батьків ви шанували,
Їм у праці помагали.
Щоб ви набирались сили,
Вихователів любили,
Грались, любо веселились
І ніколи не сварились!

Ось і промайнуло яскраве, веселе літо та прийшла осіння пора, коли природа одягається в яскраві вбрання та розпочинається новий навчальний рік. Дзвінкими голосочками наповнився двір дитячого садка «Джерельце».
З нагоди початку навчального року відбулося свято «Наш улюблений садок зустрічає діточок». За традицією, святкова програма розпочалася з гімну України. Тримаючи руки на маленьких серденьках, малюки показали свою любов до рідної землі. Дошкільнята розказували вірші , співали пісні та грали запальні ігри. Несподіваним гостем був клоун Болик, якого діти заохочували ходити в садочок та вчили його вмиватися, робити зарядку і застеляти ліжечко. Сюрпризом для дітей став візит таємничого чарівника, який показав дітям неймовірний фокус із кольоровою водою. Завершилось свято веселим флешмобом та виступом завідуючою Беспалої Л.В., яка привітала дітей та їх батьків із початком навчального року та побажала усім міцного здоров’я та наснаги у новому навчальному році.