Головна » 2017 » Липень » 17 » Напрями роботи оздоровлення дошкільнят влітку
Напрями роботи оздоровлення дошкільнят влітку

Діти — діти,
Ви, як квіти!
Літо кличе до пригод:
Заведемо хоровод,
Потім з квітами пограєм,
І як зайці пострибаєм.
Гра малят усіх гуртує,
Щиру радість їм дарує.
Напрями роботи оздоровлення дошкільнят влітку - відпочинок, виховання та розвиток дітей. Цьому сприяє збалансоване харчування, дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку, режим дня, різноманітні спортивні заходи: свята, рухливі ігри, конкурси, вікторини, розваги на свіжому повітрі. Дитяча активність впродовж дня – це нескінчений рух.
В дошкільному закладі №15 (завідувач Л. Беспала) педагоги допомагають здійснитись кожній дитячій мрії - відпочити та оздоровитись разом з друзями. Дошкільнята, використовуючи природні оздоровчі фактори, правильний режим, заняття фізичною культурою, отримують позитивні емоції, які є могутнім засобом загартування дитячого організму. Найкращою винагородою - стане добрий імунітет.