Головна » 2017 » Березень » 27 » На крок вперед на шляху професійного успіху
19:30
На крок вперед на шляху професійного успіху

   Освітній простір сьогодення надзвичайно динамічний. Він постійно змінюється і ставить нові вимоги до особистості сучасного педагога. Один із шляхів професійного становлення педагогічних працівників – проходження ними атестації. У 2016-2017 н. р. в дошкільному навчальному закладі № 15 (завідувач Леся Беспала) атестаційний період був плідним і результативним.

На початку навчального року педагоги, що атестуються ознайомилися із типовим положенням про атестацію, їх правами та обов’язками. Поставили перед собою ряд доатестаційних завдань, над виконанням яких і працювали: проводили колективні перегляди, Тижні педагогічної майстерності, відкриті заняття та інші форми роботи, були активними учасниками методичного життя як закладу, так і міста.

   27.03.2017 відбулося засідання атестаційної комісії, на якому здійснено аналіз їх професійної діяльності та прийнято відповідне рішення.

За словами Марка Твена: «Секрет руху вперед полягає в тому, що треба почати рухатися!». Тож впевнено рухайтеся до своєї мети!

Переглядів: 728 | Додав: dgerelce