Головна » 2016 » Травень » 6 » «Музичні акварелі»
«Музичні акварелі»

Вплив музики на розвиток творчої діяльності дошкільнят дуже великий. Музика, як і будь-яке інше мистецтво, здатна впливати на всебічний розвиток дитини, спонукати до морально-естетичних переживань, вести до перетворення навколишнього, до активного мислення.
      З метою залучення дітей до музичного мистецтва в   нашому закладі побували юні музиканти Кам’янець – Подільської міської дитячої школи мистецтв. Організатором, автором та ведучою концерту «Музичні акварелі» була викладач інструментального відділу Кріль О.В.

Вона захопила дітей у музичний вир і не відпускала їхньої уваги впродовж усього дійства. У програмі концерту прозвучала музика старовинних, сучасних зарубіжних та українських композиторів.

Дошкільники з великим інтересом слухали музичні твори у виконанні учнів музичної школи та дякували юним артистам бурхливими оплесками.
Зустріч з юними музикантами  дала можливість дошкільнятам долучитися до мистецтва, відкриваючи шлях в прекрасний світ Її Величності Музики.

Хочеться побажати  юним музикантам, нехай тяга до музики з роками у них не пройде! І нехай їхній шлях до вершин буде простим!