Головна » 2019 » Листопад » 8 » «Мова – духовне багатство народу»
«Мова – духовне багатство народу»

В. Сухомлинський
З метою виховання у дошкільників поваги до мови свого народу, розширення та поглиблення знань дітей про її багатство та мелодійність, піднесення її престижу у ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) 8 листопада провели День української писемності та мови. Були проведені різні форми організованої діяльності з дітьми. Малята разом з вихователями читали вірші, українські народні казки та драматизували їх; вивчали малі фольклорні форми, дидактичні ігри з народознавства на теми: «Моя рідна Україна», «Рідна мова солов’їна!», «Рідна мова наче пісня колискова!». Саме через поетичне, пісенне слово у дітей виховується любов до рідної мови, рідної землі, художнього слова, повага до батьків, рідного краю.
Не будьмо байдужими, спілкуймося українською мовою! Зі святом!