Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Модернізація освітноьго процесу у ДНЗ в умовах інформатизації освіти
Модернізація освітноьго процесу у ДНЗ в умовах інформатизації освіти
  Державною національною програмою "Освіта України ХХІ століття" визначено основні положення про забезпечення розвитку освіти на основі нових прогресивних концепцій, впровадження в навчально - виховний процес сучасних педагогічних технологій та науково-методичних досягнень, які забезпечують подальше удосконалення, доступність та ефективність освіти, підготовку молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві.
16 жовтня в дошкільному закладі відбувся проблемний  семінар на тему: "Модернізація освітнього процесу у ДНЗ в умовах інформатизації освіти".
Були підняті і розглянуті такі питання, як "Форми роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями", " Переваги освітнього процесу з використанням ІКТ".
Педагоги підготовли та презентували цікаві змістовні мультимедійні портфоліо та форми роботи з дітьми, педагогами та батьками.
Залежно від цілей і завдань, презентації  були розділені на чотири види:
- інформаційна презентація;
- презентація -супровід;
- презентація -звіт;
-рекламна презентація
.
Використання ІКТ в дошкільній освіті дозволяє розвивати уміння дітей орієнтуватися в інформаційному просторі, обмінюватися та користуватися інформацією, працювати з технічними засобами і бути активним суб'єктом педагогічного процесу.