Головна » 2016 » Червень » 2 » Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято надії та радості. Саме у своїх нащадках ми бачимо здійснення наших сподівань, прагнемо, аби вони зростали радісними та здоровими, прославляли свої родини та рідний край.
Вранці 1 червня у сквері Водойма відбулося загальноміське свято. У ньому брали участь діти нашого ДНЗ - вокальна група "Дзвінкі голосочки" із піснею "Іграшковий світ". Також наші вихованці пустили у водойму корабель дитинства, мрій та надій. Всіх учасників концерту частували солодощами.
В післяобідній час і у садочку була проведена розвага із цікавими конкурсами, веселими естафетами та гучними піснями. Також був проведений конкурс малюнків на асфальті під гаслом "Діти люблять літо".Малюки отримали неймовірний заряд енергії, позитиву та гарного настрою.
День захисту дітей - це не лише радісне, веселе свято для малюків, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти були щасливими і стали достойними громадянами своєї країни.