Головна » 2016 » Вересень » 19 » Мир очима дітей

Буде славною вона,
Де захищена дитина.
Там є щастя і життя!

Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним Днем миру.

До Дня миру в Україні та відповідно до плану Управління освіти проведення заходів до Дня Дошкілля в ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л.В. Беспала) була проведена акція «Я намалюю Мир». Діти із захопленням вимальовували свої фантазії на асфальті та вкладали свої емоції та любов до рідної країни у квітковий віночок. Також бажали миру усьому світу, зображаючи нашу планету та білих голубів.

Колективна робота дошкільнят за участю завідувача Лесі Валеріївни принесла їм неймовірне задоволення та естетичну насолоду.

Подібні заходи привертають увагу до різнобічної роботи в підтримку миру і для того, щоб спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру та обміну інформацією і практичним досвідом діяльності по його досягненню. Цей День надає унікальну можливість дорослим передати розуміння значення миру молодому поколінню та дітям, щоб навчити їх принципам людяності, свободи, доброти та поваги до різних націй.