Головна » 2012 » Серпень » 23 » Ми всі українці – єдина сім’я
Ми всі українці – єдина сім’я

23 серпня,  до Дня незалежності ,  в дошкільному навчальному закладі № 15 відбулося свято «Ми всі українці – єдина сім’я».

Свято розпочалося з  лінійки  біля синьо-жовтого стяга, урочистого підняття Державного Прапора України та звучання гімну нашої країни. Вихователі провели з дітьми цикл бесід, уроків, годин спілкування присвячених історії української держави на теми: «Національні святині, державні символи України», «Ми – діти України», «Українцями ми народились», «Всім серцем любіть Україну свою» тощо. Продовжилося усе конкурсом дитячих малюнків на асфальті «В Кам’янці я народився, тут мій будинок рідний».  Літературний фреш - конкурс читців «Ми всі українці – єдина сім’я» зібрав велику кількість дітей.  Хлоп’ята та дівчата  читали вірші про наш прапор і герб,  улюблене місто, країну,  співали пісні, грали народні ігри «Опанас», «Горю-дуб», «Два скарби» та ін. Старші дошкільнята показали свої знання у вікторині «Знавці міста», а організована виставка «Краєвиди рідної землі» порадувала усіх барвистими фотознімками найкрасивіших і улюбленіших куточків нашої держави.

Програма виступу живого оркестру продовжилася спортивною розвагою до Дня Незалежності України «В гостях у Котигорошка».