Головна » 2017 » Квітень » 28 » Методичне об'єднання вихователів середніх груп
Методичне об'єднання вихователів середніх груп

27 квітня 2017 р. на базі ДНЗ №15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) відбулося чергове засідання методичного об`єднання вихователів середніх груп. Вихователі мали можливість побачити інтегроване заняття «Плекаємо патріота» (вихователь ДНЗ №15 Гуменюк Т.В.), під час якого  була показана злагоджена робота педагогів закладу, дітей та їх батьків. Такий підхід перетворює освітній процес на творчу взаємодію усіх його учасників, сприяє розвитку ініціативної, креативної особистості дошкільника.Після практичної частини були висвітлені актуальні питання сучасної дошкільної освіти: «Співпраця дошкільного закладу і сім’ї за системою М.Монтессорі: технології педагогічного спілкування з батьками» (вихователь ДНЗ №15 Щерба Н.О.) та «Формування основ економічної культури дошкільників» (вихователь ДНЗ №9 Пархоменко Т.П.).

Підводячи підсумки, можна сказати, що дошкільний навчальний заклад №15 відкритий для кожної родини. Педагоги та батьки об’єднали зусилля й спрямували їх на розвиток і виховання дітей, створили атмосферу спільності інтересів, взаємної підтримки й розуміння під час заняття. Тільки при налагодженій співпраці педагогів та батьків можна досягти плідних результатів.