Головна » 2020 » Березень » 2 » Масляна відбулася – весна розпочалася!
Масляна відбулася – весна розпочалася!

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масницею (Сирницею, Сиропусним тижднем). Масниця – це колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.
Вже стало традицією в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) проводити (гуляти) кожного року свято Масниці. В кожній віковій групі проведені тематичні заняття: дітям розповідали про звичаї та обряди цього свята, читали вірші, грали в різні рухливі ігри. А яка ж Масниця без смачних, схожих на сонечко млинців, запашних пирогів та пряників. В рамках святкування тижня Масниці відбувся тематичний ярмарок, у якому взяли активу участь вихователі, батьки та діти. Столи просто ломились від різноманіття смачної, запашної, домашньої випічки. Ніхто не пішов додому з пустими руками.
Адміністрація закладу вдячна батькам за підтримку у проведенні різноманітних заходів щодо виховання дітей на основі національної обрядовості.
Масляна відбулася – весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов’ю, добром і миром!