Головна » 2015 » Лютий » 23 » "Масляна, Масляна, яка ти мала, - якби ж тебе сім неділь, а посту одна"
"Масляна, Масляна, яка ти мала, - якби ж тебе сім неділь, а посту одна"

Відроджуючи українські народні традиції в дошкільному навчальному закладі № 15 організовано та проведено «Масляний тиждень». Основним дійством була театралізована вистава проводів зими та зустрічі весни.

18.02. 2015 року відбувся святковий ярмарок солодощів і смачної здоби. Активну участь в підтримці та проведенні дійства взяли батьки вихованців усіх груп. Вони разом з дітьми випікали домашнє печиво, рулети, млинці та інші солодощі. Святково прикрашенні українськими рушниками і квітами столи та привітні продавчині в національному одязі вабили поглядом дітей та дорослих, які не  могли пройти, не пригостившись чимось смачненьким. Акція пройшла весело та гамірно. Діти ще довго ділилися своїми враженнями і позитивними емоціями від ярмарки.

Зібрані кошти ціленаправлено передані захисникам Вітчизни.

Щиро дякуємо батькам вихованців, та усім учасникам за підтримку і небайдужість.

Адже тепло наших сердець дає підтримку, віру, надію на життя.