Головна » 2014 » Травень » 29 » Малі Олімпійські Ігри
Малі Олімпійські Ігри

28 травня 2014 року в дошкільному навчальному закладі №15,   за сприяння Управління освіти і науки, відбулися Малі Олімпійські Ігри «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!».

До участі у Малих Олімпійських Іграх був запрошений завідувач відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міськради Сергій Сергійович Кротік , який  привітав учасників змагання та запалив олімпійський вогонь.

Урочиста частина  розпочалася з підняття Олімпійського прапору. Право для підняття було надано чемпіонам Хмельницької області, багаторазовим переможцям обласних змагань по ТЕКХВОНДО ВТФ, випускникам нашого дошкільного закладу Мокринчуку М., Медику Д., Кульчицькому І. та Гльосу А. Святкову ходу з вихованцями, батьками, гостями свята очолили запрошені  вихованці школи мистецтв мажоретки «Тамбуро мілітарі», керівник О. Ящук.

В Олімпійських іграх прийняли участь вихованці дошкільного закладу зі своїми батьками. Організатор дійства, інструктор з фізкультури Лук’янова Аліна Іванівна, створила емоційну та захоплюючу атмосферу, насичену яскравими враженнями. У спортивних змаганнях, естафетах, конкурсах, іграх учасники проявили свою кмітливість та спритність.

Дипломами та медалями учасників змагань нагородила завідувач ДНЗ Леся Валеріївна Беспала , а цінні подарунки учасники отримали від завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики міськради Сергія Сергійовича Кротіка.
.