Головна » 2015 » Червень » 8 » Літо - найкраща пора для оздоровлення дитячого організму
Літо - найкраща пора для оздоровлення дитячого організму
      Ось і прийшло довгоочікуване літо - найкраща пора для оздоровлення дитячого організму, зміцнення  захисних функцій, поповнення його резервів корисними мінералами, вітамінами природнього походження. Адже це пора свіжих овочів, ягід, фруктів.
    В нашому закладі теж стартувала літня оздоровча кампанія, яка проводиться згідно плану та заходів розроблених завідувачем ДНЗ Л.Беспалою, вихователем - методистом В.Волинчук, ст.медсестрою В. Вербіцькою та затверджених Управлінням освіти та науки.
    Інструктор з фізкультури А. Лук'янова разом з вихователями займаютьсяз дітьми на свіжому повітрі різноманітними спортивними розвагами,  рухливими іграми тощо. Під керівництвом медсестер проводяться різні види загартовування : ходіння босоніж, приймання повітрянних ван, водні процедури, массажі, аромо та фітотерапія.
В раціон харчування введено свіжі фрукти, овочі, соки.
    Для вихователів та батьків підібрана корисна інформація про загартовування та оздоровлення дітей влітку.             Ефективне використання природних чинників загартовування влітку збереже здоров'я малюків взимку і надасть бадьорості на увесь рік.