Головна » 2016 » Серпень » 11 » «Літо – це маленьке життя»
«Літо – це маленьке життя»

Літо, літо золоте, випиває роси
Та з пшениченьки плете Україні коси
Виглядає з-поміж віт вишнями в садочку
Одяга на цілий світ сонячну сорочку.

Пригадуються слова з пісні: «Літо – це маленьке життя». Ви ніколи не замислювалися над тим, чому саме цю пору називають маленьким життям? Без сумніву, роздуми різних людей розійдуться… Але однозначно ми завжди чекаємо з нетерпінням першого червневого дня, початку цього «маленького життя». Адже, саме літо наповнене радістю, теплом та вибухом емоцій.
    Для дітей літо – це пора цікавих пригод, веселих ігор та розваг на свіжому повітрі. Традиційно в літню пору педагоги дошкільних навчальних закладів намагаються максимально використати природні фактори для оздоровлення дітвори. З давніх-давен повелося, що найефективнішою і найприємнішою є терапія сміхом. Ось так, 10 серпня в дошкільний навчальний заклад завітав цирк «Арлекіно». Радості дітей не було меж, дивовижні фокуси, анімація та веселі клоуни створили атмосферу казки і щастя. Про позитивні емоції дітей свідчили запальні оплески малечі.
    Ви посміхайтесь просто так для радощів. Бо кожна посмішка – це крок до почуттів. Якими почуттями наповнюються серця маленьких вихованців, таке безтурботне та щасливе життя чекає нас завтра