Головна » 2013 » Червень » 5 » Літня оздоровча кампанія в ДНЗ
Літня оздоровча кампанія в ДНЗ
    Ось наступило довгоочікуване літо - пора канікул та відпочинку. А для дітей, що влітку відвідуватимуть дошкільний заклад  почалась оздоровча кампанія.

Літня пора – є найбільш сприятливим періодом для зміцнення здоров’я дітей, їх фізичного розвитку з допомогою  природніх факторів - повітря, сонця, води, повноцінного харчування, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності та перебування більшого часу на свіжому повітрі.

Адміністрацією закладу розроблено заходи, щодо оздоровлення дітей влітку, в які влючено загартовуючі процедури, розваги, дні здоровя, рухливі ігри, піші переходи, тощо.

Забезпечено контроль за виконанням та дотриманням режиму дня, санітарних правил та правил безпеки життєдіяльності і охорони життя дітей .