Головна » 2012 » Липень » 2 » Літній оздоровчий період в навчальному закладі
Літній оздоровчий період в навчальному закладі

Літній оздоровчий період в навчальному закладі - це найкраща пора для зміцнення та загартування дитячого організму, для профілактики захворювань та оздоровлення дітей. Оздоровча кампанія здійснюється на основі плану роботи дошкільного навчального закладу, затвердженого на педагогічній раді , погодженим з управлінням освіти і науки та міською СЕС.
      Педагогами та медперсоналом розроблена методика оздоровлення дітей, в яку входять традиційні та нетрадиційні заходи оздоровлення та загартування дитячого організму:
- ранкова гімнастика,
повітряні ванни (перебування на свіжому повітрі)
сонячні ванни (вплив сонячного опромінення – в теплу пору року);
ходіння босоніж (по килимку в групі, по «доріжці здоров’я», по траві влітку);
контрасне обливання стоп;
полоскання ніжок та плавання у басейні; тощо.

Завдання на літній оздоровчий період 2012 р.

-       зміцнення здоров’я вихованців через різноманітні форми та методи загартування;

-       активізація безперервних профілактично-оздоровчих та за гартувальних заходів влітку;

-       залучення батьків до активної участі в оздоровчій роботі дошкільного закладу.