Головна » 2013 » Травень » 17 » Круглий стіл: "Підготовка дітей старшого віку до умов шкільного життя"
Круглий стіл: "Підготовка дітей старшого віку до умов шкільного життя"
   15 травня в закладі відбулося засідання круглого столу, на якому педагоги розглянули та обговорили питання готовності дітей старшого віку до умов шкільного життя, які вимагають уміти орієнтуватися у просторі, організувати свій час та володіти елементами експрементально-дослідної діяльності.
   З основними  компонентами та станом психологічної готовності дошкільників за результатами обстеження  ознайомила практичний  психолог Обух Л.В..
   Педагоги  Андрушкова Л.А., Іванова Т.Ф., Грицайко І.Й., Слива О.І.  на основі спостережень та власного досвіду, звернули увагу присутніх на важливість шкільної зрілості дитини, рівень їх морфологічного, функціонального та  інтелектуального розвитку .