Головна » 2015 » Листопад » 25 » Космічне виховання дошкільників
10:55
Космічне виховання дошкільників

24 листопада 2015 року групи вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М. Монтессорі дошкільного навчального закладу № 15 запросили бажаючих на засідання клубу Монтессорі-педагогів «Сузір’я дитинства», тема якого «Космічне виховання дошкільників».

У першому питанні вихователь-методист Волинчук А.Б. розкрила суть ідеї космічного виховання, акцентувала увагу на особливостях освітньої роботи з даного напряму відповідно до вимог педагогічної системи М. Монтессорі та програми «Українське дошкілля».

Викладач Кам’янець-Подільського національного університету Константинтинів О.В. розповіла присутнім про співпрацю вищого навчального закладу та ДНЗ з питань впровадження педагогічної системи М. Монтессорі в освітньо-виховний процес.

На порядку денному засідання було як теоретичне обговорення основних положень, так і презентація практичних вправ щодо космічного виховання дошкільників, формування у них елементарних географічних, біологічних та астрономічних понять. Так, присутні мали можливість взяти участь в презентаціях Монтессорі-матеріалів: «Географічні контрасти», «Материки», «Планети сонячної системи», «Стихії Землі».

Педагоги висловили свою подяку за надану інформацію, обмінялися думками щодо впровадження в своїх групах елементів педагогічної системи М. Монтессорі.

Проведений захід сприяв пропаганді ідей педагогічної системи Марії Монтессорі серед дошкільних закладів нашого міста.

Переглядів: 337 | Додав: dgerelce