Головна » 2014 » Червень » 5 » Якщо хочеш бути здоровим-загартовуйся!
Якщо хочеш бути здоровим-загартовуйся!

Літо ! Це чудовий сезон, який  дає унікальну  можливість отримати заряд здоров'я та енергії на цілий рік за рахунок сонця, повітря, води, свіжих фруктів та овочів і є сприятливим для загартування, яке в повній мірі використовується в нашому закладі.

Основна мета оздоровчої кампанії  – загартування та оздоровлення дитячого організму; організація активної рухової діяльності під час якої підвищується стійкість імунітету до різноманітних інфекцій.

Робота з дітьми влітку в дошкільному навчальному закладі здійснюється відповідно до перспективного плану, який передбачає організацію життєдіяльності дітей протягом дня, проведення організаційно-педагогічної роботи, оздоровчих та загартовуючи заходів, тощо.

Щоб оздоровлення було ефективним, корисним  та цікавим   в закладі для дітей проводяться спортивні, музичні розваги, піші переходи, дитячий туризм, дні здоров’я: «Зустрічаємо красне літо», «За здоров’ям з рюкзаком», «Барвиста карусель», «Літня мандрівочка», «Ми рідні діти України –неньки», «Здоров’я дитини-майбутнє дитини!, тощо.

Також підготовлені та надані цікаві рекомендації для батьків, щодо організації оздоровлення дітей влітку в домашніх умовах: на дачі, річці, морі, лісі, тощо.

Отже сезон оздоровлення в нашому дитсадку успішно стартував!