Головна » 2020 » Лютий » 13 » Інклюзивна освіта – вимога часу
Інклюзивна освіта – вимога часу

Інклюзивна освіта – вимога часу. Продовжуючи тиждень педагогічної майстерності в ЗДО № 15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) вихователь Бойко Н.В. знайомила педагогів з роботою на групах інклюзивного навчання та входженням дитини з особливими освітніми потребами в загальноосвітній простір. Провела консультацію для педагогів «Інклюзивна освіта в ЗДО». Включення дітей з ООП в освітній процес змінює передусім установки педагогів на розуміння особливостей розвитку дітей, врахування їхніх особливих потреб та потенційних можливостей розвитку.
Гуменюк Т.В. організувала з дошкільнятами гру-стратегію «Детективне агентство». Педагог запропонувала дітям спробувати себе в ролі справжніх детективів, повправлятися в кмітливості й розкрити заплутану справу. Заняття у формі гри-стратегії акцентує увагу дошкільнят на важливості планування своїх дій, вмінні домовлятися, переконливо доводити власну думку іншим, терпляче сприймати позицію, що відрізняється від власної та злагодженій роботі в команді.