Головна » 2017 » Березень » 29 » ІКТ в практику роботи
ІКТ в практику роботи

Ми не завжди це помічаємо, але наше професійне життя постійно розвивається. Щоразу ускладнюються вимоги до особистості педагога, до рівня компетентності майбутнього школяра – сьогоднішнього дошкільника. Важливо уміло поєднувати традиційні методи роботи з пошуком і апробацією інноваційних методик та технологій, які дають можливість розвиватися дошкільній освіті відповідно до швидкозмінних, постійно зростаючих вимог суспільства. Саме тому вихователем-методистом Аллою Волинчук та вихователем Людмилою Тюх проведено майстер-клас для педагогів дошкільного навчального закладу № 15 (завідувач Леся Беспала) щодо впровадження ІКТ в практику роботи. Педагоги закладу мали можливість почерпнути оригінальні ідеї, по вправлятися у монтажі відео- та аудіо- файлів в презентації PowerPoint, проведенні віртуальної екскурсії для дітей. Ще раз підтвердилася думка про те, що подібні форми роботи сприяють обміну досвідом між педагогічними працівниками, збагаченню їх знань інноваціями.

Пам’ятайте, що у творчого педагога зростають щасливі діти. Тож подаруйте своїм вихованцям щасливе дитинство!