Головна » 2012 » Листопад » 19 » Гармонія руху
Гармонія руху
З 12 по 16 листопада в дошкільному закладі відбувся фестиваль " Гармонія руху", який пройшов під девізом: "Здорова дитина- щаслива родина" та за планом розробленим  вихователем - методистом Волинчук А.Б., вихователем з фізвиховання Курчак Т.В. та інструктором з фізкультури Лук'яновою А.І. .
Фестиваль розпочався з ранкових зустрічей дітей" Бажаємо світлої днини" під супровід життєрадісної бадьорої пісні " Здоровим  завжди будь".
 Протягом тижня педагоги разом з вихованцями, батьками та колективом закладу приймали участь у веселих фізкультхвилинках, рухливих іграх, музикотерапіі, кольоро- та фітотерапії.
Діти використовували нетрадиційні техніки малювання, ліплення, аплікації.
Цікаві естафети, майстер класи, спортивні конкурси та фізкультурно-музичні  розваги - всі ці заходи були спрямовані на формування у дітей відповідальності за своє здоров'я.