Головна » 2017 » Вересень » 1 » "Європа наш вибір - будую сучасну Україну"
"Європа наш вибір - будую сучасну Україну"

Наша мета - Україна в об'єднанній Європі. У Європі - історичний шанс України розкрити свої можливості. Зернята європейського життя започатковуємо в дошкільному навчальному закладі № 15 "Джерельце" (завідувач Л.Беспала). Тож 1 вересня в садочку пройшов телеміст "Європа наш вибір - будую сучасну Україну". Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунав сміх дітей, теплі поздоровлення працівників закладу та батьків вихованців. Завітали на це свято туристи з Європи, які познайомилися з колоритом нашої держави, прослухали гімн України та Євросоюзу. Діти з задоволенням приймали участь у веселих конкурсах, співали пісні і танцювали. По закінченню свята усі вихованці прийняли участь у святковому флешмобі.