Головна » 2020 » Січень » 23 » «Єдина навіки Україна»
«Єдина навіки Україна»

22 січня в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого в історії країни важко переоцінити – День Соборності – свято України.
З нагоди відзначення Дня Соборності в ЗДО № 15 « Джерельце» (завідувач Л. Беспала) проведено низку цікавих заходів. В кожній віковій групі проведені тематичні заняття, під час яких вихователі розповідали дітям про історію виникнення свята, пригадували українські державні символи, робили аплікації, малювали малюнки приурочені Дню Соборності. Також проведена музично-спортивна розвага «Єдина навіки Україна». Діти співали Гімн, дивились пластиліновий мультфільм «Твоя країна – Україна», грали в ігри, естафети, співали і танцювали. Дошкільнятам близьке таке символічне зображення рідної країни, її символів та традицій. А на завершення, взявшись за руки, утворили живий ланцюг єдності.