Головна » 2018 » Травень » 18 » Дослідницька діяльність маленьких науковців
Дослідницька діяльність маленьких науковців

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Адже лише завдяки науці людство досягло прогресу розвитку пройшло шлях від перших спроб вивчення світу до космічних польотів та нанотехнологій.
В ЗДО №15 (завідувач Леся Беспала) 18.05.2018 року було проведено заходи до Дня Науки. Головною особливістю наукового дня було те, що вихованці не лише спостерігали, а й самі брали участь в дослідах, дізнались про незвичайні властивості речовин, які щодня використовуються в побуті. Для дітей старших груп було проведено екскурсію у ЗОШ №7, де для малечі відкрився шкільний світ, який зачаровував їх. Це була незабутня подорож по коридорах, класах, їдальні, актовій та спортивній залах, бібліотеці. Дошкільнята розглядали виставки дитячих робіт; завітали до класу, де мали змогу відчути себе справжніми першокласниками.
Проведені заходи сприяли залученню дітей до проведення науково-дослідної діяльності, збагатили їх знання з різних галузів освіти, дали можливість переконатися, що наука завжди поруч з нами та запалили в очах іскринки цікавості, подиву та захвату.