Головна » 2017 » Березень » 10 » "До мене сьогодні всміхнувся Шевченко"
"До мене сьогодні всміхнувся Шевченко"

До мене сьогодні всміхнувся Шевченко

З картини, що там на стіні.

Співає пісні його залюбки ненька,

А батько читає вірші.

Леся Храплива-Щур

Сьогодні, в березневі дні, день народження найвизначнішого поета Тараса Григоровича Шевченка. Колись віршами Тараса Григоровича зачитувались наші прадідусі і прабабусі, а тепер їх читаємо і любимо ми.

В нашому дошкільному навчальному закладі №15 «Джерельце» (завідувач Л. Беспала) пройшли тематичні заняття, присвячені видатному поету України.

Із захопленням діти групи вільного розвитку особистості на основі педагогічної системи М.Монтессорі «Б» (вихователь Л. Андрушкова) та старшої «Б» групи (вихователь І. Грицайко) слухали вірші Шевченка, розповідали їх на пам'ять, розглядали художні твори генія. Ці ліричні рядочки надихнули дітей на створення власних шедеврів. Вони старанно відтворювали на папері все, що вразило їх уяву: мальовничі куточки України, каченяток з мамою качкою, червону калину.
Розглядали ілюстрації з життя та творчості поета, прослуховували аудіо записи віршів «Садок вишневий коло хати», «Тече вода з-під явора» діти молодшої «А» групи (вихователь Перевертана Т. І.)
   Сьогодні діти були причетні до дива, коли з вірша народжується Всесвіт, коли історія постає у своїй величній правді, коли маленька дитина стає щирою, з правдивою душевною теплотою.