Головна » 2018 » Листопад » 28 » «Дитячий садок та сім’я: аспекти взаємодії (насилля в сім’ї)».
«Дитячий садок та сім’я: аспекти взаємодії (насилля в сім’ї)».

Однією із основних форм спільної роботи дошкільного закладу та батьків наших вихованців є батьківські збори, на яких обговорюємо і приймаємо рішення щодо найбільш важливих питань життєдіяльності і виховання дітей.
27.11.2018 року в закладі дошкільної освіти № 15 «Джерельце» (завідувач Л.Беспала) було проведено загальні батьківські збори на тему: «Дитячий садок та сім’я: аспекти взаємодії (насилля в сім’ї)».
На зборах висвітлювались питання щодо попередження насильства та жорстокої поведінки в сім’ї з дітьми. Виступили: завідувач закладу Л.Беспала, вихователь-методист А. Волинчук, соціальний педагог М. Сухова, практичні психологи Ю. Валентьєва та Л. Обух, які провели з батьками інтерактивну вправу «Не дитячі заборони», та батьки, які взяли участь в обговоренні питання.
Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім присутнім за злагоджену роботу! Впевнені, що лише співпраця батьків та дошкільного закладу можуть дати бажані результати у вихованні наших дітей.