Головна » 2019 » Вересень » 27 » Дитячий садок – це Країна Дитинства
Дитячий садок – це Країна Дитинства

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашої країни. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі, працівники дошкільного закладу. Щодень, щохвилини наш колектив намагається створити умови, щоб дітям було затишно і комфортно.
27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День дошкілля. З цієї нагоди в ЗДО № 15 «Джерельце (завідувач Л.Беспала) проведена музична розвага «Веселковий світ дитинства», як гарне, урочисте та яскраве завершення тижня дошкілля.
Пісні і танці, веселі ігри та цікаві конкурси взяли у полон всіх присутніх. Ми живемо та працюємо задля того, щоб дитячі очі світились від щастя, ми плекаємо наше майбутнє – наших дітей!
В цей святковий день ми вітаємо усіх, хто працює на ниві Дошкілля. Бажаємо здоров’я, творчого натхнення та побільше приємних моментів в їх нелегкій, такій необхідній, праці! Зі Святом!
Хто до дітей приходить не на службу
– На добру зустріч з нашим майбуттям,
Хто їм несе щодня любов і дружбу,
І просто віддає своє життя.
Нехай ця осінь золота,
Вам подарує вік щасливий.
Щоб не згасала доброта,
Здоров’я, радощів і сили Вам!