Головна » 2017 » Червень » 1 » Дитинства неповторний світ
Дитинства неповторний світ

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Адже діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому, за підтримки народного депутата Мельниченка В. В. та міського голови Сімашкевича М. Є., управлінням освіти та науки (начальник С. Старченко) було організовано концертно-розважальну програму «Свято дитинства першочервневе – це свято для тебе і свято для мене». У святковій програмі – різноманітні конкурси: малюнку на асфальті «Світлішає на світі, коли малюють діти », конкурс на кращий український рушник серед ДНЗ «Україна вишивана», конкурс віночків (наш дошкільний заклад нагороджено дипломом за ІІ місце), дитячих малюнків «Щасливе дитинство», фотофестеваль «Я – українець, я – кам’янчанин». Чудова атмосфера тепла, любові та піклування панувала у фотозоні «Посмішка для кожного».

Розважальна програма продовжилася і в ДНЗ № 15 (завідувач Л. Беспала) на «Святі парасольки». Дітей розважали веселі аніматори та казкові герої. Завершилося дійство дитячою святковою дискотекою. Незабутні враження збагатили щастям ще один день у житті малечі.